6: 2

Трофімчук Р. / Корпош Р.

Матч розпочався досить різко – уже на другій хвилині Віталій Пшонік вибіг на побачення із старожилом стражем воріт «Вотрансу» Юріяєм Волошином та переграв його – 1:0. Однак цим лише розворушили опонента – Олександр Назарчук зрівнбє рахунок у матчі, а за хвилину Артур Волошин виводить вотрансівців уперед – 2:1. «Мідас» кинувся відіграватися і був досить близький до цього – удар Дмитра Рожка поцілив у поперечину, надійно діяв у рамці Юрій Волошин, а удар Віталія Пшоніка не потрапив у ствір воріт… Натомість Олександр Назарчук завершив красиву триходівку партнерів – 3:1.

По перерві гра тривала більше у центрі поля, активізувалися команди ближче до закінчення матчу. Роман Крот підстеріг відскок та наніс прицільний удар – 4:1. На 21-й хвилині Павло Рибковський чітко і без шансів для голкіпера реалізував дабл-пенальті – 5:1. На 23-й хвилині Максим Мохнюк скорочує відставання у рахунку 2:5, однак у наступній же атаці Олександр Курінов впевнено розібрався із захистом та голкіпером «Мідаса» - 6:2. Варто відзначити гру молодого Василя Семенюка, котрий своїми сейвами рятував фіолетових від більш розгромного рахунку.