3: 1

Трофімчук Р. / Корпош Р.

Боротьба за путівку до Вищої ліги розпочалася активно у виконанні обох команд, але «ДжеРост» виглядав нагліше… У боротьбі за центр поля єдиного володаря видно не було, проте більше роботи було у голкіпера «Авангарду», та на дев’ятій хвилині навіть божевільний стрибок Олександра Кунакова не врятував від голу у виконанні Юрія Марчука – 1:0. Далі команди діяли надто обережно зберігши такий рахунок до перерви.

Минулорічні чемпіони Третьої ліги із Сорокового зуміли відгратися лише після відпочинку – Юрій Сосницький вдало завершив розіграш стандарту – 1:1. Однак, уже за хвилину Роман Юлдашев обіграв пів-команди авангардівців та відновив перевашу «ДжеРосту» - 2:1. Матч закінчувався під шквал атак обох команд, однак вдаліше реалізував свій момент Ігор Поліщук – 3:1. Таким чином «Вікторія» Млинів піднімається у Вищу лігу, «ДжеРост» у першу, а «Авангард-040» боротиметься за звання чемпіона у Другій лізі.