:
5

Дмитрук Андрій, Хомич Олена, Хомич Анатолій

Журибіда В./ Голоскоков Д.

«Акцент» вийшов на матч у ролі лідера як мінімум за кількістю гравців на майданчику: п’ятнадцять футзалістів вистачило б і на дві команди. Велика кількість досвідчених спортсменів у лавах «алкотрейдерів» могла «задушити авторитетом» будь-яку команду. Гол п’ятою Володимира Третяка здавалося б якраз і повинен був деморалізувати «юнаків», проте Переспу ось так на «фу-фу» не візьмеш: практично наступну атаку довелося переривати Юрію Уманцю, відбивши м’яча на кутовий, а швидкий розіграш цього стандарту не врятував голкіпера від неприємної процедури витягування «кулястого» з сітки. Щоправда акцент на лідерство зберігався за «Акцентом»: спочатку дирижер гри «червоно-чорних» Олександр Антонюк потужним ударом здалеку вивів вперед свій колектив, а Володимир Третяк ще до перерви оформив хет-трик.

Після перепочинку «юнаки» цілком слушно прийшли до висновку, що втрачати за рахунку 1:4 вже немає чого і почали активну «відкриту» атакуючу гру. Це виявилося ефективним прийомом і «Юності» вдалося за хвилину двічі засмутити Юрія Уманця. Хоча до нічиї і було «голом подати», але інтрига не повернулася, бо в цей день «Акцент» був явно сильнішим: Роман Крот своїм голом припинив порив переспівців, а Володимир Третяк виконавши покер поставив остаточну крапку в цьому багатому на голи поєдинку.