5: 1

Ховайло Т./ Тучкевич А.

Гра розпочалась на зустрічних курсах, і вже на першій хвилині гості мали дві можливості відкрити рахунок. На третій хвилині поєдинку господарі провели чудову атаку, яка увінчалась успіхом, а автором забитого м'яча став Анатолій Хрупчик. На майданчику точилась рівна боротьба, але «фортуна» була на боці господарів майданчику. В середині тайму чудовим пострілом Олександр Цяк подвоїв рахунок у зустрічі. Після пропущеного гості додали у темпі і чудову нагоду мав скоротити рахунок Владислав Марцинюк, але опонент вибив «шкіряного» з пустих. А ось свої шанси «червоно-зелені» не опускали і на дев’ятій хвилині Богдан Солов’янчик робить рахунок на табло 3:0. Наприкінці тайму рахунок міг збільшити Олександр Крисько, але «круглий» влучив у стійку воріт. З гандикапом у три м’ячі господарів, колективи пішли на відпочинок.

У другій половині зустрічі «червоно-зелені» взяли м’яч під свій контроль. В результаті чого вже на другій хвилині в активі гостей було аж три фоли. Господарі на досягнутому не зупинились і на вісімнадцятій хвилині досвідчений Олександр Крисько збільшує перевагу своєї команди до чотирьох м'ячів. За хвилину до закінчення поєдинку Сергій Ліпич зумів скоротити рахунок у зустрічі, але у наступній атаці фінальну крапку  поставив Богдан Солов’янчик, який записав у свій актив «дубль». Приємно здобувати свої перші три бали у турнірну таблицю, коли на трибунах палко за тебе вболіває легенда Волинського футболу Тарас Михалик.