:
6

Смірнов Василь, Дмитрук Андрій, Гоза Руслан

Ховайло Т./Тучкевич А.

Заключним поєдинком футзальних вихідних стала феєрична баталія двох новоспечених колективів. Гра розпочалась несподіваним автоголом господарів, коли гравець не розібрався зі своїм голкіпером, а «шкіряний» вже у сітці воріт. Вже за хвилину чудову нагоду встановити рівновагу у матчі мав Іван Старушик, але «кулястий» просвистів поруч зі стійкою воріт. На четвертій хвилині гості свій шанс не упустили, і після чудово розіграного кутового Олександр Остапов подвоїв рахунок у зустрічі. Ще одну чудову нагоду збільшити рахунок мав можливість Сергій Романюк, але влучив у стійку воріт. Наприкінці тайму безліч моментів мали господарі, але «круглий» вперто не хотів перетинати лінію воріт. А за хвилину до кінця першої половини зустрічі Ігор Сліпчук робить рахунок на табло 0:3. Після пропущеного, дві чудові нагоди мав Павло Видрич, але страж воріт  Василь Шиманський був на висоті. З гандикапом гостей у три м’ячі, колективи пішли на відпочинок.

З перших секунд другого тайму господарі увімкнули швидкість, і мали безліч моментів скоротити рахунок: спочатку Олександр Мазурак, а невдовзі і Олександр Шинкарук, але переграти кіпера їм так і не вдалось. Одна з небагатьох атак «пекарів» у другому таймі, коли Олександр Остапов влучив у поперечку воріт. Шквал оплесків на трибуні припав на двадцять першу хвилину, коли чудову атаку завершив Ігор Бондарчук, та скоротив рахунок у зустрічі. Після забитого, господарі ніби окрилені пішли в атаку забивати, але Іван Старушик, Олександр Шинкарук переграти Василя Шиманського не змогли, а Павло Видрич своїм потужним ударом, провірив стійку на міцність. А за хвилину до кінця поєдинку, жирну крапку поставив Сергій Романюк зробивши рахунок на табло 1:4. Чудовий футзал продемонстрували обидва колективи, але три бали у турнірну таблицю записали в свій актив «пекарі».