1/8

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
4: 1

Джафарова О./ Журибіда В.

З перших хвилин матчу ініціативою повністю заволоділа команда «ТТІ», показувала більш комбінований та змістовний футзал. Більш виразна гра нововолинців вже на 2 хв, а згодом і на 3 хв переросла у забиті голи: двічі відзначився, як уже потім з’ясувалось, кращий гравець матчу у команді «ТТІ» Юрій Кошелинський. До перерви малюнок гри не змінився – небезпечно атакував Нововолинськ, зрідка контратакував «Агромат». І, як наслідок такої гри, на перерви команди пішли за рахунку 3:0 на користь команди «ТТІ» - відзначився Ткачук Андрій.

У другому таймі динаміка гри дещо змінилась. Обидві команди були більш сконцентровані на захисті своїх воріт. І лише під завісу матчу глядачі побачили забиті голи. Спочатку Кузава Роман («Агромат») на 24 хв дещо скоротив рахунок у матчі, а згодом на 25 хв Олег Сквіра відновив паритет у забитих голах. Цілком логічна та заслужена перемога «ТТІ» з рахунком 4:1.