3: 1

Онищук Ю. / Голоскоков С.

В центральному матчі 1-го туру Суперліги вже на першій хвилині заграв музичний джингл,

що супроводжує гольові події в усіх матчах Чемпіонату Волині. Сергій Шафранський з

правого флангу атаки «Надії» вразив дальній кут ковельчан. І гра відразу ожила – атака на

атаку, удар на удар, сейв на сейв. Глядачам нудьгувати не доводилося, адже суперники

одночасно мріяли про гольові здобутки. Гра відбувалася практично без середини

майданчика. А до 10-ї хвилини гості нанесли по воротах Ігоря Пунди в три рази більше

ударів, але у підсумку пропустили зі стандарту. Під час виконання штрафного гравець

«Надії» перебіг через м’яч, а Олександр Хлюбко потужно пробив і знайшов шпарину в

захисних редутах «червоних». До перерви гості спробували «розмочити» рахунок, але 2:0

став підсумком першої половини.

Після відпочинку на 1-й хвилині другого тайму вже відзначилися ковельчани. Лідер атак

«Ковель-Волинь» Іван Данилюк замкнув багатоходівку – 2:1. Проте вже за хвилину Ярослав

писько відновив різницю в два м’ячі на користь хорівського колективу.

Напруженість у двобої досягла апогею. Суперники не жаліли один одного і продовжили

шукати підходи до чужих воріт. Кожен жорсткий стик викликав бурю емоцій, але арбітри

тримали ритм гри під контролем і все на щастя обійшлося без вилучень.

Спроби ковельчан переломити хід поєдинку за рахунок п’ятого польового були невдалими і

підсумкові 3:1 засвідчили перевагу діючого чемпіона над срібним призером минулорічної