1/8

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
5: 1

Джафарова О./ Журибіда В.

На початку гри більш гостро атакував «Колос». Йшла третя хвилина матчу, на удар із середньої дистанції наважився гравець «Колоса» - сейв у виконанні воротаря «Мідаса» і загрозу біля воріт ліквідовано. На четвертій хвилині вихід Батрака Олександра один на один з воротарем «Мідаса» знову приніс позитивний результат останньому, який в черговий раз врятував свою команду, відбивши м’яч на кутовий. Та гол у ворота «Мідаса» все ж назрівав. Штрафний удар у виконанні «Колоса» на 7 хв прийшовся у штангу. А на 8 хв чергова атака «Колоса» все ж таки принесла бажаний результат – рахунок у матчі відкрив Левчук Назарій. Під завісу першого тайму наполегливість «Колоса» у виконанні Юрія Чепури двічі на 12 хв заставила капітулювати воротаря «Мідаса». На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь «Колоса».

У другому таймі Фібіч Роман на 16 хв скоротив рахунок у матчі. А у активі гравців «Колоса» варто відмітити попередження у вигляді жовтої картки Ващуку Олександру та забиті голи у виконанні того ж Ващука та третій гол Юрія Чепури. 5:1 переміг «Колос» і вийшов в 1/4 фіналу Кубка Волині.