1/8

Кубок АМФВ, Майданчик ПАРКЕТ
4: 3

Джафарова О./ Журибіда В.

Гра рівних команд на її початку не принесла забитих голів жодному із суперників. Команди поперемінно атакували, а глядачі забитих голів не бачили. Натомість гравець «Надії-2» Никитюк Андрій за неспортивну поведінку побачив перед собою «гірчичник». Та не зважаючи на перший небезпечний момент біля воріт «Гранітбуда», де удар того ж Никитюка прийшовся у штангу, рахунок у матчі відкрив Новохатній Олександр. 1:0 «Граніт» попереду. Але все ж кінцівка першого тайму за «Надією». Два голи на 13 хв у виконанні Лужина Владлена та Ожеховського Назарія і «Надія-2» вже попереду.

Початок другого тайму знову за «Гранітбудом». На 14 хв Гузар Роман зрівнює рахунок у матчі, а згодом на 17 хв уже виводить свою команду вперед. Здавалось,  назріває сенсація і «Гранітбуд» уже однією ногою в ¼ фіналу. Та гравці «Надії-2» з таким перебігом подій були незгідні і перехопили ініціативу в свої руки. Їх наполегливість переросла у забиті голи. На 24 хв Никитюк Андрій зрівняв рахунок, а чергова атака на останній хвилині матчу була зупинена захисником недозволеним прийомом у своєму штрафному майданчику. Арбітри призначили пенальті, який не реалізував гравець №7 Никитюк Андрій, та успішно завершив, добивши м’яч у ворота, Татарінцев Віталій. Драматична перемога «Надії-2» з рахунком 4:3.