1/8

Кубок Мрії, Центральний Майданчик
5: 2

Журибіда В./ Тучкевич В.

З перших секунд кубкового поєдинку обидві команди розпочали досить таки жваво, проводячи багато небезпечних атак біля воріт суперника. Боротьба відбувалась на кожному клаптику майданчика, тому лише наприкінці першого тайму вдається забити гол, першими відкривають рахунок господарі, відзначився Цимбалюк Сергій, який точним ударом поклав «кулястого» у сітку воріт опонента 1:0. Після чого пролунала сирена про закінчення першого тайму і команди пішли на відпочинок.

У другій половині матчу команда гостей всіма силами пішла вперед намагаючись відігратись, чим і скористались їхні суперники граючи контратаками, і вже на вісімнадцятій хвилині той же Цимбалюк Сергій робить «дубль», а за ним його партнер по команді Блажевич Володимир потроює рахунок 3:0. Але гості навіть і не думали здаватись, відквитавши два м’ячі поспіль, свій «дубль» відзначає Венський Богдан і на табло вже мінімальний відрив 3:2. Однак наприкінці матчу, кращий «голеодор» команди господарів Цимбалюк Сергій робить «хет-трик», а за ним Гурій Валерій ставить крапку у матчі 5:2. Команда «Стир» крокує далі у кубку «Мрії» і буде боротись вже з іншим суперником за вихід в ½ фіналу.