1/8

Кубок Мрії, Центральний Майданчик
7: 4

Журибіда В./ Тучкевич В.

Цей поєдинок насправді можна назвати «відкритим», адже в ньому глядачі мали змогу насолоджуватись одинадцятьма забитими голами. Розпочалося все з голу Корчука Івана на шостій хвилині матчу, після першого забитого йому вдалось подвоїти результат, зробивши «дубль» для своєї команди, а згодом і його колеги по команді записують до активу третій і четвертий голи, відзначились Хавець Дмитро на десятій, та Богданенко Сергій на дванадцятій хвилині. Після чого лунає сирена про закінчення першого тайму і команда господарів з великим запасом йдуть на відпочинок.

У другому таймі команда гостей прагнучи відквитати хоча б пару м’ячів пішла вперед, чим і скористались господарі майданчику забивши на контратаці п’ятий гол, на п’ятнадцятій хвилині відзначився Корчук Іван зробивши «хет-трик». Лише на дев’ятнадцятій хвилині команда гостей зрозуміла, що потрібно забивати, щоб мати змогу далі боротись за кубок і чудовим ударом зі штрафного Корнійчук Давид розпочинає відлік для своєї команди 5:1. Однак кращий гравець команди господарів Корчук Іван забиває свій четвертий гол на двадцять першій хвилині, а згодом і п’ятий гол зробивши «пента-трик» у матчі. Команда гостей наприкінці поєдинку змогла відіграти ще три голи, забивали : Гандзюк Роман, Савчук Роман та Блащук Владислав. Перемогу з рахунком 7:4 святкує команда «Бусмаркет», яка проходить у наступний етап кубку «Мрії».