1/8

Кубок Мрії, Центральний Майданчик
3: 2

Журибіда В./ Тучкевич В.

Дуже емоційний поєдинок відбувався на головному майданчику комплексу «Адреналін», в якому зійшлися дві рівні команди, щоб позмагатись за головний кубок «мрії». Команда гостей розпочала активніше і вже на другій хвилині Старушик Іван влучним ударом відкриває рахунок у матчі, але довго радіти господарі майданчику не дали своєму супернику і вже на четвертій хвилині Чекус Олександр зрівнює рахунок, а згодом Гаврилюк Олег з тієї ж команди робить рахунок вже 2:1, з яким команди пішли на перерву.

У другому таймі команда гостей всіма силами пішла вперед, проводячи атаку за атакою і вже на двадцятій хвилині кращий гравець з команди гостей Старушик Іван прицільним ударом зрівнює рахунок у матчі і дає надію своїй команді на боротьбу за кубок, однак на останній хвилині поєдинку Гаврилюк Олег з команди господарів робить власний «дубль» і стає кращим гравцем своєї команди забивши переможний гол 3:2. ФК «Кадар» святкує перемогу і крокує в наступний етап кубку «Мрії».