3: 7

Гринюк Ю./ Журибіда В.

На перший погляд два рівних суперники розпочинають гру без розвідки і з перших секунд завдають небезпечних ударів по воротах суперників, один з яких уже на 50-й секунді виводить уперед команду «Хорів». Малюнок гри не змінюється, команди продовжують поперемінно атакувати ворота своїх опонентів. А на 4 хв один з таких ударів завдає Василь Олійник і рахунок на табло уже нічийний – 1:1. Високий темп матчу та серйозна силова боротьба від обох команд не приносять забитих голів аж до 10-ї хвилини, де двічі відзначилась команда з Хоріва, а невдовзі на 11 хв після обрізки захисників «ЛСТМ» ця ж команда доводить рахунок у першому таймі до 4:1 на їх користь.

Високий темп у матчі на початку другого тайму знову дещо дає позитивний результат для будівельників, які після удару Романа Філя скорочують рахунок у матчі 2:4. Та, як згодом виявилося, у силовому та швидкісному фут залі гравці з «ЛСТМ» все частіше і частіше помилялись, а цим вдало користався їх суперник. І на 27 хв рахунок уже був 2:7 на користь команди «Хорів». Гол престижу на тій же 27 хв від «ЛСТМ» встановив остаточний рахунок цього матчу. А друга поразка поспіль будівельників наводить на думку, що їх наступному супернику буде непереливки.