7: 7

Гринюк Ю./ Журибіда В.

Незважаючи на те, що ковельчани згідно календаря були номінально гостями у матчі, фактично на початку першого тайму «Вокар» виглядав господарем на майданчику,  в першу чергу, саме тому, що гра відбувалась у їх рідному місті Ковель, а ще і тому, що початок був саме за ковельчанами. З перших хвилин «Вокар» більше володів ініціативою і раз по раз завдавав небезпечних ударів по воротах суперника, одна з яких на 4 хв завершилась взяттям воріт. Буквально ще через одну хвилину Юрій Романчук подвоїв рахунок, і на перший погляд здалось, що у цьому матчі ковельчани здобудуть впевнену перемогу, так як їхні удари по воротах «Куража» були дуже небезпечні, де поперемінно кулястий неодноразовов влучав у штангу чи перекладину або ж від неминучого, здавалось, голу команду «Кураж» рятував воротар. Але на більше у першому таймі ковельчани не спромоглись, натомість після несподіваного удару нападника «Куража» м’яч зі своїх воріт уже довелось виймати, як уже згодом виявилось, кращому гравцю команди «Вокар» Дувакіну Дмитру. Перший тайм за ковельчанами – 2:1.

Початок другого тайму показа, що на майданчику гра дещо вирівнялась, а суперники гідні один одного. Так уже на 16 хв «Кураж» зрівнює рахунок, та на 17 та 22 хвилинах «Вокар» знову попереду. Йшла 23 хв матчі, і «Кураж» дещо скорочує рахунок у матчі. Фатальною для «Куража» виявилась 24 хвилина матчу, де двічі Юрій Романчук і один раз Віталій Романчук роблять рахунок 3:7 на користь «Вокара». Здавалось, повна перевага і перемога уже в руках ковельчан. Такий перебіг подій дозволяє тренеру номінальних гостей зробити заміну воротаря Дувакіна на менш досвідченого молодого. Та, як виявилось, цим миттєво скористався суперник, і на кінець 27 хвилини на табло уже мінімальна перевага «Вокара» 6:7. На той момент напруга у матчі дещо уже зросла, а на кінець 29 хвилини в пасиві ковельчан 5 командних фолів. І, як виявилося, цим дуже вдало скористався «Кураж», де після чергового удару «Куража» зі штрафного м’я потрапляє в руку захисника Ковеля, а це 6 фол, який вдало реалізовує Богдан Гладун. Матч так і завершився 7:7. Прикра нічия для «Вокара» і несподівана для «Куража».