0: 13

Гринюк Ю./ Журибіда В.

Під час останньої гри другого туру суботнього вечора глядачі на майданчику побачили ще одного фаворита та аутсайдера турніру. Та незважаючи на ранг команд, перший небезпечний момент виник біля воріт «Надії» - сильний удар нападника від «Агромата» просвистів над перекладиною суперника. А вже на 2 хв тайму атака «Надії» завершується взяттям воріт суперника – 1:0 на їх користь. В подальшому, незважаючи на активні дії підопічних Віктора Ревка, рахунок змінювався лише на 13 та 14 хвилинах першого тайму на їх користь. На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь «Надії».

У другому таймі команда з Локачинського району активізувалась ще більше, ніж наприкінці першого, що дало змогу глядачам насолодитись голами у ворота «Агромату», яких було аж десять. Кращий гравець у матчі Писько Ярослав від «Надії», на рахунку якого 5 голів. Розгром у матчі. Нуль від «Агромату» та тринадцять від «Надії» - такий підсумок другого туру Суперліги Волинського фут залу сезону 2019/2020 рр.