:
6

Попко Максим, Смірнов Василь, Хомич Анатолій

Журибіда В./ Кунаков О.

У центральному матчі туру зійшлися реальні претенденти на призові місця, у складах обох колективів достатньо виконавців, яких дещо дивно бачити у Другій лізі. Початок був за гостями і вже у дебюті Сергій Трофимчук відкрив рахунок. Та ближче до середини першої половини «Акцент» заволодів ініціативою і затис «трейдерів» на власній половині майданчика. Якийсь час гостям вдавалося стримувати цю навалу, але як тільки Олександр Міх зрівняв рахунок, голи посипалися один за одним. Протягом трьох хвилин Іван Солованюк, Володимир Третяк та Дмитро Кисляк тричі змусили капітулювати Олександра Шпарука і забезпечили до перерви своїй команді комфортну перевагу 4:1.

У другому таймі «Акцент» почав «сушити» гру і міг наразитися на неприємності. Досить довго господарям вдавалося тримати матч під контролем та варто було Андрієві Баю відіграти один гол, як у «трейдерів» відкрилося «друге дихання» і вони почали накочувати атаку за атакою на ворота Юрія Уманця. Голкіпер «Акцента» працював у поті чола і кілька разів врятував свою команду від стовідсоткових голів, але і він не зміг виручити, коли Дмитро Оляницький у швидкому відриві скоротив різницю у рахунку до мінімуму. Гості продовжували атакувати, намагаючись дотиснути суперника, що явно не очікував на такий перебіг подій у другому таймі. Але господарів виручив Роман Крот, який у падінні дотягнувся до м’яча після прострілу партнера і підправив його у сітку. Знову поступаючись у два голи «Трейдерс» втратили запал і поєдинок так і завершився з рахунком 5:3 на користь господарів. «Акцент» виграє другу гру поспіль і очолює турнірну таблицю, а «Трейдерс» не варто засмучуватись, вони показали гарну гру і все буде вирішуватись лише у плей-офф.