0: 7

Щербяк К

Луцьке дербі, відверто кажучи, трилером не стало. Не зважаючи на переможну назву, «Варта переможців» нічого не змогла протиставити потужному натиску з богу «енергетиків». Підопічні Петра Назарука вже на 1-й хвилині відкрили рахунок стараннями Михайла Курасевича, а до кінця тайму встигли ще двічі вразити ворота Олександра Сержанта.

По перерві події на майданчику СК «Арена Спорт» кардинально не змінилися. В графу «голи» ігрового протоколу свої імена вписували лише представники команди номінальних гостей. Той же Михайло Курасевич оформив дубль, а Федір Маринчук став автором «фокусу із шляпою».

За підсумками 2-го туру «вартовики» лишаються без залікових балів, а «Волиньобленерго» здобув свою першу перемогу в Третій лізі і відразу з крупним рахунком – 7:0.