4: 0

Щербяк К./ Тучкевич В

З перших секунд команди почали активно проводити багато небезпечних атак, але м’яч ніяк не хотів залітати у сітку воріт. Першим все ж таки вдалось відкрити рахунок команді господарів, які  ідеально розіграли вільний удар, відзначився Харченко Іван, згодом його колега по команді Венський Богдан після навісу переводить м’яч головою у сітку воріт суперника  і робить рахунок вже 2-0, та вже під кінець першого тайму третій гол забиває Харченко Іван та записує власний «дубль», після чого лунає сирена про закінчення першої половини зустрічі.

У другому таймі команда гостей всіма силами пішла вперед з надією відігратись, чим і скористались господарі поєдинку, провівши контратаку на двадцять другій хвилині Стасюк Назар робить рахунок вже «розгромним» 4-0. Впевнена перемога команди «Дежа», яка набирає три бали і виходить на другу позицію у турнірній таблиці регулярки.