3: 1

Щебряк К./ Герасимчук В.

До цього поєдинку команди підійшли досить таки обережно, намагаючись «придивитись» до свого опонента, та знайти вразливі місця. Першим пройти оборону суперника та забити гол вдалось господарям матчу, на восьмій хвилині влучним ударом Гаджиєв Тарлан відкриває рахунок у матчі, та веде свою команду з піднесеним настроєм на відпочинок.

У другій половині поєдинку команда гостей зрозумівши, що потрібно відігруватись, почала активніше проводити власні атаки, однак забити так і не вдовалось. А ось господарям матчу в свою чергу вдається подвоїти рахунок, на двадцять третій хвилині Левчук Сергій прицільним ударом робить рахунок 2-0. Одразу після пропущеного Матвійчук Павло з команди гостей зменшує відставання своєї команди до мінімального 2-1. А вже під завісу матчу Епіфанов Ігор забиває третій м’яч для своєї команди та ставить крапку у матчі 3-1. Команда «Олам Кесеф» святкує перемогу та набирає три залікові бали у регулярному чемпіонаті Волинської області.