:
9

Хомич Анатолій, Бас Назарій, Гоза Руслан

Журибіда В./ Кунаков О.

Усі поєдинки динамівців цього сезону претендують на звання «Матч туру». Не може не підкупати та пристрасть, з якою «сині» б’ються на майданчику не визнаючи авторитетів і здобуваючи перемогу за перемогою завдяки характеру кожного гравця і команди в цілому. «Вотранс» розпочав гру «першим номером», але серйозної небезпеки біля воріт суперника гостям створити ніяк не вдавалося, динамівці старанно й уважно захищалися, до того ж постійно турбували «транспортників» контратаками. Досить швидко такий перебіг подій перетворився у голи. Спочатку Артем Гнасюк у відчайдушному стрибку ціною травми замкнув на дальній стійці передачу партнера, а не минуло й хвилини, як гості втратили м’яч і Леонід Єфремов вискочив сам на сам з голкіпером гостей. З першим ударом Роман Перлов впорався, але м’яч відскочив на ногу головному бомбардиру динамівців і рахунок став 2:0. Такого початку гравці «Вотрансу» аж ніяк не очікували і лише наприкінці тайму вони знову активізувалися. Командам вдалося створити по кілька небезпечних моментів, але удари Романа Москвича та Ігора Малиша прийшлися у каркас воріт.

По перерві «Вотранс» заграв гостріше і динамівцям прийшлося непереливки. Дмитро Роюк зробив кілька фантастичних сейвів, але й він був безсилий коли гості зловили таки «синіх» на помилці і бездоганно розіграли вихід два в одного. Напруга біля воріт господарів зростала, та команду виручив Андрій Бойко. Він прийняв довгий пас біля карного майданчика суперників, «продавив» захисника і потужним пострілом увігнав м’яч під поперечку. Невдовзі Богдан Понагайба елегантно перекинув м’яч через голкіпера «Вотранса» і, здавалося, зняв усі питання стосовно переможця двобою. Та гості випустили п’ятого польового гравця і наприкінці зустрічі скоротили відставання до мінімуму. Але на більше вже не вистачило часу. Ця перемога виводить динамівців на друге місце у турнірній таблиці і «Надія» попереду лише за різницею голів.