2: 3

Щербяк К./ Журибіда В.

На відміну від попереднього матчу команди «Модерн» та «Атлетік» розпочали свій матч практично без розвідки та на зустрічних курсах, поперемінно атакуючи то одні, то другі ворота. Здавалось, що глядачі побачать значну кількість забитих голів уже в першому таймі, так як рахунок у матчі було відкрито уже на 2 хв – атаку «Модерна» вдало завершує Максим Бортник і його команда попереду 1:0. Та швидкі атаки обох команд жодного разу не призводили до взяття воріт аж до сьомої хвилини, де, красиво обігравши суперника на замасі, Іван Гомза ще більш ефектно у нижній правий кут від воротаря «Модерна», і рахунок стає нічийним, як уже потім з’ясувалось, до кінця першого тайму.

Відкритий та безкомпромісний футзал команди показують і у другому таймі, де все більше і більше помиляються гравці «Модерна», чим на 19 хв скористався Дмитро Кутецький – 2:1 на користь «Атлетіка», а на 20 хв Вадим Ольхович закріплює рахунок на користь своєї команди – 3:1 «Атлетік» попереду. В подальшому гравці «Модерна» дещо перехопили ініціативу, і на 21 хв Володимир Бартошик скорочує рахунок у матчі. Та на більше жодна з команд не спромоглась, окрім того, що до свого пасиву у вигляді жовтої картки від арбітра матчу записав гравець команди «Модерно» Валерій Галієв. Фінальний свисток гри засвідчує рахунок 3:2 на користь «Атлетіка».