3: 5

Журибіда В. / Тучкевич В.

У цьому поєдинку зійшлися команди з верхньої та нижньої частини турнірної таблиці, команда гостей почала досить таки активно проводити багато небезпечних атак, але забити вдалось лише наприкінці першої половини зустрічі, відзначились : першим Юрій Гогой, а за ним і його колега по команді Богдан Венський, які зробили рахунок 0-2, після чого команди пішли на відпочинок.

Удругому таймі господарі пішли вперед відігруватись і вже на п’ятнадцятій хвилині Павло Матвійчук скорочує рахунок до мінімального. Однак команда гостей показала свою силу і забила два м’ячі поспіль, забивали Іван Харченко та свій «дубль» робить Богдан Венський і на табло вже 1-4. Далі команди забивали по черзі Павло Матвійчук з команди господарів вдруге відправляє м’яч у сітку воріт суперника зробивши власний «дубль», за ним Володимир Нечай з команди гостей, а вже на кінець поєдинку Роман Кос ставить крапку у матчі зробивши рахунок 3-5. команда «Дежа» набирає три залікові бали і очолює турнірну таблицю регулярки.