5: 5

Журибіда В./ Тучкевич В.

Поєдинок між «середнячками» був дуже цікавий та «бойовий», адже глядачі мали змогу спостерігати за десятьма голами впродовж матчу. Розпочали господарі досить таки впевнено, забивши швидкий гол на першій хвилині матчу, відзначився Юрій Марчук поціливши з «гострого» кута у рамку воріт суперника, однак команда гостей швидко відіграла пропущений, Володимир Ярема на другій хвилині забиває красивий гол і на табло вже 1-1. Після цього команду господарів «прорвало» і м’ячі почали залітати один за одним, Дмитро Зінкевич власний «дубль» та Василь Перванський роблять рахунок вже 4-1. Після чого лунає сирена про закінчення першої половини зустрічі.

У другому таймі команда гостей почала активніше проводити атака за атакою і  все ж таки вдається відквитати один м’яч, Олександр Хамула на шістнадцятій хвилині відправляє м’яч у сітку воріт суперника 4-2, однак відразу «прилітає» і п’ятий м’яч від господарів, забиває Михайло Жук. Далі було «неймовірне» скориставшись «розслабленістю» господарів команда гостей зуміла врятувати матч від поразки, Олександр Хамула та кращий гравець Василь Годун роблять по «дублю» та зрівнюють рахунок 5-5. «Бойова» нічия та по одному заліковому балу приносять команди до своїх активів.