1: 4

Хоапйло Т./ Журибіда В.

З перших хвилин команди розпочали гру на рівних, немов придивляючись один до одного та шукаючи послаблені місця у суперника. Розважливий, подекуди затяжний контроль м’яча з боку обох команд на своїй половині поля закінчувався поодинокими ударами по воротах суперника та позитивного результату не приносить жодній з команд. «Атлетік» потрохи почав нарощувати темп та у відборі м'яча не завжди робив це корректно, за що арбітри справедливо карали їх фолами.  Але в подальшому така тактика гри «Атлетіка» дала позитивний результат для його команди – в одній з атак на 6 хвилині Іван Гомза завдає влучного удару по воротах суперника, і його команда повела у рахунку. Та все ж брак техніки у відборі м’яча з боку «Атлетіка» призвів до пробиття дабл-пенальті у їх ворота, але Іван Вдовенко шанс зрівняти рахунок не використовує – вдало грає воротар «Атлетіка». А під завісу першого тайму Дмиро Кутецький робить рахунок 2:0 на користь «Атлетіка».

У другому таймі малюнок гри майже не змінився. Ініціативою більше володіє «Атлетік», «Фіміам» інколи гостро контратакує.  Змінився лише рахунок. У «Атлетіка» відзначились Дмитро Кутецький, оформивши дубль, та Олег Шахраюк, а гол престижу від «Фіміама» до свого активу записав Іван Вдовенко. Підсумок гри 4:1 на користь «Атлетіка».