1: 2

Ховайло Т./ Журибіда В.

Гра розпочалась на зустрічних курсах практично без розвідки, немов команди добре знають слабкі сторони один одного. Та якщо атаки «Авангарда» завершувались неточними ударами, м’яч раз по раз пролітав повз воріт, то атаки «Любарта-2» були більш влучними, що завдавало неабияких клопотів захисту «Авангарда», а у багатьох моментах загрозу своїм воротам ліквідовував, демонструючи відмінну реакцію, Віталій Захарчук, який по завершенню матчу і був визнаний кращим у своїй команді. І тільки завдяки його відмінним воротарським здібностям нападникам «Любарта» лише двічі вдалось радіти забитим голам. Це зробив Михайло Ткачук, оформивши свій дубль на початку та під завісу матчу – відповідно на 3 та 24 хвилинах, що і забезпечило мінімальну перемогу «Любарту». Адже гол Богдана Гринчука на 12 хвилині першого тайму у цьому матчі був єдиним у виконанні «Авангарда». Окрім даного голу глядачам добре запам’ятався момент з пробиванням вільного удару гравцями «Авангарда» з лінії штрафної площі, де після декількох спроб влучити у ворота лише захиснику «Любарта» вдалось відбити м’яч практично з лінії воріт. А фінальний свисток арбітрів фіксує мінімальну перемогу «Любарта» з рахунком 2:1.