0: 3

Ховайло Т./ Журибіда В.

Початок матчу досить інтригуючий і багатообіцяючий. Після розіграшу початкового удару командою «Мідас» нападник «Модерна», перехвативши м’яч, точним пасом виводить на ударну позицію Юрія Кошлая, і уже на 15 секунді рахунок у матчі відкрито. Такий швидкий гол дещо приголомшив команду «Мідас», а її гравці стали грати досить обережно та виважено створювати комбінації для атакуючих дій на ворота суперника. Як згодом виявилося, така тактика влаштувала команду «Модерн», гравці якої впевнено захищались, не дозволяючи оппоненту завдавати небезпечних ударів по своїх воротах. Натомість на 6 хв підступний та сильний удар з середньої дистанції Вадима Солованюка, і м'яч знову затріпотів у сітці воріт «Мідаса». Перший тайм так і завершився перемогою «Модерна» з рахунком 2:0, незважаючи на те, що після пропущених голів до кінця тайму ініціативою дещо володів «Мідас».

У другому таймі голів глядачі так і не побачили б, мабуть, адже гра рівних команд і вдалий захист кожної з них нанівець зводили усі старання нападників. Та під завісу матчу «Мідас» ризикує і переходить на гру у 5 польових гравців, чим миттєво користуються гравці «Модерна», перехопивши м’яч з центра майданчика Анатолій Денисюк направляє кулястого у пусті ворота. Рахунок 3:0 на користь «Модерна» так і не змінюється до завершення матчу.