11: 1

Дмитрук Б./ Тучкевич В.

У поєдинку між командами з середньої частини турнірної таблиці з самого початку господарі захопили ініціативу і вже на першій хвилині матчу Олександр Кирилюк після навісу переводить головою м’яч у сітку воріт суперника і дає «старт» для своєї команди. Після чого м’яч опинявся лише у воротах команди гостей, забивали : Сергій Левчук, Тарлан Гаджиєв, Олександр Кирилюк «дубль», Ярослав Пелипчук, Ігор Єпіфанов зробивши рахунок 6-0 з піднесеним настроєм пішли на відпочинок.

У другій половині матчу команда гостей проводить кілька небезпечних атак, але м’яч ніяк не хотів залітати у сітку воріт суперника. Ізнову ж таки господарі, як і в першому таймі почали забивати голи, один за одним, кращий гравець та кращий бомбардир Тарлан Гаджиєв оформлює «пента-трик» відправивши м’яч у сітку воріт п’ять разів поспіль. Наприкінці матчу Федір Маринчук з команди гостей забиває гол «престижу» і робить остаточний рахунок 10-1. Впевнена перемога команди «Олам Кесеф» і три залікові бали відправляються у доробок команди.