0: 13

Дмитрук Б./ Тучкевич В.

Вже з самого початку матчу було зрозуміло, що гості налаштовані лише на перемогу, вже на другій хвилині Валентин Обозовський прицільним ударом відкриває рахунок у матчі. Після чого «Арсенал» вже було не зупинити, гол за голом прилітав у сітку воріт опонента, відзначились : Роман Ващук, Максим Клімук, Олександр Корнійчук «дубль» та Михайло Жук і у першому таймі вже все було зроблено 0-8.

У другому таймі господарі не змогли змінити хід поєдинку і знову ж команда гостей вдалими атаками робить рахунок «розгромним», Валентин Обозовський та Олександр Корнійчук оформлюють «хет-трик», а Михайло Жук та Сергій Середа по «дублю». «Накаутувавши» свого опонента команда «Арсенал» набирає три залікові бали до свого активу та виходить на четверте місце у регулярному чемпіонаті.