2: 3

Гоза Р./ Тучкевич В.

На центральному майданчику комплексу «Адреналін» зійшлись команди яким як нікому іншому потрібні очки, адже команди знаходяться у нижній частині турнірної таблиці. Розпочали гості, на четвертій хвилині Андрій Броновицький влучним ударом відправляє м’яч у сітку воріт суперника 0-1. Однак господарі зуміли відігратись та вийти вперед, Андрій Юхімюк оформлює власний «дубль» та робить рахунок наприкінці першого тайму 2-1.

У другій половині поєдинку команда гостей активізувала свої сили, та провела декілька результативних атак, змінивши рахунок на свою користь, відзначились Іван Старушик та Павло Чамахуд і на табло вже 2-3. Після чого лунає сирена про закінчення матчу. Команда «Покров» святкує перемогу та набирає три залікові бали до свого доробку.