5: 9

Катеринюк О./ Кунаков О.

Матчі, у яких бере участь ФК «Мар’янівка» це завжди вибух емоцій. Не став виключенням і звітний поєдинок. Обидва колективи ще не вирішили своїх турнірних завдань і 3 очка були вкрай потрібні кожному з них. Тому одразу після стартового свистка на майданчику завирували пристрасті. Номінальні господарі використовували високий пресинг, намагаючись руйнувати атаки суперника на початковій стадії. І це принесло результат – вже на 4-й хвилині «червоно-білим» вдалося перехопити м’яч поблизу воріт гостей, вивести на удар Богдана Марищука і той запалив першу одиничку на табло. Щоправда, довго вести у рахунку господарям не судилося. Минуло дві хвилини і «куми» відігралися – Василь Власюк завершив швидку контратаку, а ще за дві вони були вже попереду після пострілу Ігора Блажиєвського. Проте, «Мар’янівка» тим і відрізняється від решти команд волинського Чемпіонату, що цей колектив завжди намагається грати у свою гру, незалежно від суперника і рахунку. Не зважаючи на те, що табло після влучних ударів Олександра Блажиєвського та Юрія Логвінова показувало 1:4, господарі продовжували атакувати й пресингувати і ще до перерви Дмитро Бабюк та Юрій Піддубний з 10-метрової позначки скоротили розрив до мінімуму.

А в дебюті другої половини Богдан Марищук дальнім пострілом рахунок зрівняв. Довелося гравцям «Кум і Ко» починати все спочатку і досить швидко вони знову були попереду після класного голу у виконанні Дмитра Стояновича. Після цього «Мар’янівка» побігла відіграватись без огляду на власні ворота за що й була покарана. Голепад зупинився на позначці 9:5 на користь «Кум і Ко». Таким чином, лучани продовжують наступати на п’яти трійці лідерів, а «Мар’янівка» відстала від пелотону і знаходиться в небезпечній близькості від зони вильоту.