0: 4

Щербяк К./ Кунаков О.

Не зважаючи на те, що турнірне становище цих колективів істотно відрізняється, очки обом були вкрай потрібні – торпедівці відчайдушно намагаються зачепитися за зону плей-офф, а «Кураж» має амбітний намір розштовхати «динозаврів» Суперліги і поборотися за місце у трійці призерів регулярки. Втім, поєдинок проти «Торпедо» горохівчани розпочали доволі обережно, вочевидь не бажаючи ризикувати наразитися на контрвипад суперника. Номінальні господарі також не мали наміру йти ва-банк, тому гра проходила переважно в центральній частині майданчика і голкіпери вступали у гру нечасто. Але один з перших небезпечних моментів біля воріт рожищенської команди завершився голом – Олександра Повідзьона вивели на удар по центру воріт і той не схибив. Минула лише хвилина і м’яч вдруге опинився у сітці «Торпедо» – головний бомбардир горохівчан Богдан Гладун завдав несподіваного удару з-під захисника і Юрій Фіщук не встиг зреагувати. Забезпечивши собі перевагу, «Кураж» знов заспокоїв гру і на відпочинок команди пішли за рахунку 2:0 на користь гостей.

В дебюті другого тайму невгамовний Богдан Гладун оформив дубль і завдання господарів стало надзвичайно складним. Торпедівці не склали руки, вони намагались врятувати матч, багато атакували от тільки їм дуже рідко вдавалося довести свої комбінації до логічного завершення, не вистачало останнього гострого пасу. Тому гравцям «Куражу» без особливих проблем вдалося втримати перевагу, а незадовго до завершення Влад Кристін реалізував вихід сам на сам з голкіпером і встановив остаточний рахунок зустрічі 4:0 на користь своєї команди. Таким чином, «Торпедо» опускається на 9-те місце, а «Кураж» піднімається на 4-те відстаючи від пари лідерів всього на 2 очка.