Фаворитом у протистоянні Острожця та Луцька вважалося «Динамо» з обласного центру, яке

минулого сезону непогано виступало у Вищій лізі Волині і за складом не поступається

більшості команд «вишки» нового скликання.

Проте «Камаз-Агро» ставиться до авторитетів без надлишкового піїту. Червоно-чорні

витримали стартовий штурм київських тезок і почали нав’язувати свою гру, відповідаючи на

випади суперника своїми атаками, і доволі успішно. Гра на контр курсах була наскільки

захоплюючою, настільки і безгольовою. За нулів на табло команди пішли перепочити.

На 2-й хвилині другого тайму «Динамо» повело у рахунку. Андрій Бойко був переконливим

із штрафного – 1:0. «Камазівці» кинулися відіграватися і мали кілька нагод, якими відверто

не скористалися. На відміну від Андрія Бойко, котрий на лівому фланзі «накрутив» захист і

закінчив сольний прохід влучним ударом з гострого кута у порожні ворота. Цей момент став

вирішальним у боротьбі за три залікових бали чемпіонату.

Блиск в очах «камазівців» вщух і вони припустилися ще однієї помилки у захисті,

дозволивши Олександру Давидову довести рахунок до 3:0 на користь «Динамо». Дві останні

хвилини острожецька команда експериментувала із п’ятим польовим, голів не забиваючи.