5: 2

Трофімчук Р. / Зварич Я.

Голи:Романюк, 8, Адамський, 17, 23, Котур, 21, 25 – Магера, 18, Жук, 23.

Попередження: Оліщук, 25 – Гусак, 9.

Ще перед початком матчу трибуни «оживились» у зв’язку з прибуттям команди «Мар’янівка» та його засновника Сергія Мегери. І цього разу він відзначився зміною іміджу! Протягом тих десяти хвилин, які були у перерві перед матчем трибуни повністю заповнились. Всі чекали видовищного матчу яким він і став. У першому таймі рахунок відкрив на 8 хвилині гравець під номером 8 Вадим Романюк з команди господарів майданчику. Ціікава магія чисел! «Мар’янівці» намагались відігратись й «взяли курс» на тотальнимй «пресинг» суперників. Проте, рахунок 1:0 закріпився до кінця першого тайму.

У другій половині гри команда з рідного Луцька знову влучно поцілила у ворота біло-червоних. І тут пристрасті почалися! Герой матчу Сергій Мегера рятує команду і на 18 хвилині другого тайму «смачно розібрався» із суперниками й за секунду м’яч у воротах «агроматівців». Трибуни завмерли в очікуванні : хто кого?. «Перестрілка» почалася! І тут почався справжній футзал. «Мар’янівка» показала досить зв’язку гру багату на гольові моменти. Потім «кара небесна» за словами Мегери зійшла на червоно-білих. Навіть гра з п’ятим польовим не допомогла посмакувати перемогу. «Кислотники», як їх назвав один з вболівальників за колір форти святкували перемогу в цій дуелі.