6: 1

Ховайло Т./ Голоскоков Д.

Холодним душем для «тепловиків» стали два голи «Надії-2» за дві перших хвилини матчу. Швидкості, що запропонували «аграрії» при виході з оборону в атаку явно були не по силам гравцям «Луцьктепла», а відтак «комунальники» не встигали перелаштуватися на оборону під час стрімких «контр» підопічних Віктора Ревка. До цього ж додалася не надто впевнена гра на останньому рубежі оборони Дмитра Якобчука, що робила примарними шанси на відіграш «Луцьктепла». Дубль Юрія Савчишина в першому таймі відправив команди на перепочинок за переваги «Надії» в три голи. В другому таймі гравці «Надії-2» продемонстрували, що таке фут зальний професіоналізм: Владлен Лужин, проти якого зіграли не за правилами, не став очікувати поки «тепловики» вишикують «стінку», а арбітр жестом покаже «удар по свистку». Владлен пробив відразу, влучно і практично без жодного опору. Гол Назара Ожеховського звів усю інтригу матчу до однієї тези: а чи зможе «Луцьктепло» «розмочити» рахунок? З цим завданням впорався Едуард Макогон, але перевага «Надії» абсолютно в усіх компонентах гри відобразилася і на підсумковому рахунку 6:1.