8: 2

Ховайло Т./ Голоскоков Д.

Як тільки суддівський жереб надав право «Любарту» першими розіграти м’яч, як цей розіграш вже було завершено голом – Владислав Козачок не дозволив судді-інформатору навіть оголосити, які команди, власне, грають на майданчику. «Огризнутися»  на такий початок спробував Іван Богута, але побачення віч-на-віч з воротарем «Любарту» виграти не зміг. Влад же продовжив забивати і вже через хвилину відзначився дублем. Його тезка Сизик підтримав почин і потужним ударом в «дев’ять» відправив «містян» у відрив. Звичайно, перед зустріччю питання про фаворита матчу навіть не виникало. Питання були іншими: чи заб’є «Агромат», чи буде рахунок двозначним тощо. Якби там не було, але одне питання вирішилося позитивно для «аграріїв»: ще в першому таймі Назар Сеник знайшов у собі сили на ривок до воріт «червоних» і скористатися шансом на взяття воріт. Щоправда рахунок під час перерви був 8:1. В цьому матчі «Любарт» напрацьовував схеми, взаємодії, стандарти, адже рахунок вже був не актуальним чинником для малюнку гри. Сергій Піддубний взагалі працював не на майданчику з м’ячем, а на лаві запасних з тактичною дошкою. Здавалося, що в другому таймі перед гравцями «Любарту» було поставлено завдання грати просто на утримання м’яча, адже ударів по воротах суперника майже не було. Після помилки при передачі від Сизика, Іван Богута підхопив «кулястого» і зробив другий тайм переможним для «Агромату». Проте у футзалі рахують усі голи, а не перемоги по партіях, тому три очки в свою скарбничку поклав «Любарт».