2: 0

Ховайло Т./ Голоскоков Д.

Вже на початку матчу декілька стрімких атак «Любарту» могли завершитися взяттям воріт, якби «замикалася» дальня штанга. Цей класичний для футзалу момент чомусь вперто ігнорувався гравцями «містян», і гарні передачі «на дальню» залишалися безадресними. «Рятівники» в свою чергу більше покладалися на підхід до воріт та удари «в ствір». Тут вже доводилося попрацювати захисникам та воротарю «Любарту», щоб заблокувати ці постріли. Справлялися вони з цим завданням успішно, аж допоки не прогавили вихід «два в один»: Олександр Якимчук з Костянтином Добровольським академічно, одним-двома дотиками «розкидали» захисника і кіпера, після чого Костянтин доправив м’яч у порожній кут. За мінімальної переваги «еменесників» команди відправилися на перерву. В другому таймі ще декілька прострілів на дальню штангу від «Любарту» не знайшли своїх адресатів, а відтак Назар Бугайчук висловлював незадоволення діями своїх партнерів по команді, що не надто сприяло налагодженню змістовної гри. Гарний гол п’ятою Олександра Якимчука став останнім у матчі. «Рятівники» хоч і мали п’ять фолів зуміли без порушень зіграти шість хвилин, що залишалися до кінця матчу, і втримати переможний рахунок 2:0 на свою користь. Друга поспіль перемога покращила турнірний стан «Рятівника», а «Любарту-2» буде над чим поміркувати під час новорічних канікул, адже завдання однозначного виходу у плей-офф ще не вирішено.