3: 5

Ховайло Т. / Журибіда В.

Після початкового удару команди, немов придивляючись один до одного, більше приділяли увагу над контролем м’яча, аніж тому, щоб створювати небезпечні моменти біля чужих воріт. Однак такий перебіг подій показав, що м'яч більше контролює команда з Нововолинська і на початку та під кінець другої хвилини команда з гірничого міста спромоглася двічі небезпечно потурбувати ворота суперників, та в обох моментах на висоті був воротар «Мідаса», ліквідовуючи небезпечні удари на кутовий. Незважаючи на те, що і в подальшому контроль за грою був за ТТІ, спрацював неписаний закон «Не забиваєш ти – забивають тобі». Час від часу «Мідас» почав «огризатись» і, як наслідок того, удар нападника «Мідаса» на 4 хв прийшовся у поперечину, залишивши після цього майданчик, а на 6 хв сильний та влучний удар в дев'ятку змусив капітулювати воротаря «ТТІ». Та все ж тактична перевага ново волинців у даній грі була виправдана, і ще до перерви Михайло Соколян встановив рівновагу на табло, замкнувши на дальній штанзі простріл партнера по команді після розіграшу кутового.

Початок другого тайму був дещо стрімкіший від попереднього. Команди активно почали використовувати свої атаки, шукаючи ключ від чужих воріт. Такий перебіг подій став на користь «ТТІ». А переломом у грі була 16 хв матчу, де Сергій Заяць двічі розписався у воротах суперника, а гол Андрія Ткачука на 18 хв міг бути завершальним у цій грі. Та після цього команди стали грати розкуто та без оглядки на свої ворота, а це призводило лише до обміну голами, де Роман Фібіч, оформивши дубль, скорочує рахунок до двох голів, а Михайло Соколян своїм дублем відновлює паритет у три м’ячі. Та все ж остаточний рахунок у матчі встановлює Павло Ольшевський. 5:3 – перемога «ТТІ».