9: 4

Щербяк К./ Тучкевич В.

У поєдинку між «середнячками» події розвивались досить таки стрімко, вже з перших секунд команда гостей повела в рахунку, Назар Стасюк влучним ударом поцілив в рамку воріт суперника. Одразу після пропущеного команда господарів проявивши характер почала забивати гол за голом, у першій половині матчу відзначились : Олег Фенюк та Павло Старушкевич оформили «хет-трик» і ще один гол від Володимира Ремчука, і на табло вже 7-2, після чого лунає сирена і команди йдуть на відпочинок.

Здавалося, що все вже зроблено в першому таймі, команда господарів трішки розслабилась, чим і скористались гості і вже на чотирнадцятій хвилині Богдан Венський записує власний «дубль», а згодом його колега по команді Іван Харченко пробивши між ніг голкіпера забиває четвертий гол для своєї команди і скорочує рахунок 7-4. Однак господарі показавши свою міць, під завісу матчу забивають ще два голи Володимир Колесніков на двадцять другій хвилині та Павло Старушкевич на двадцять четвертій записує власний «пента-трик» і робить остаточний рахунок у матчі 9-4. Команда «Атлетік» святкує перемогу та набирає три залікові бали до свого активу.