0

0
:
0

Біло-блакитній «Володимирівці» знадобилося лише 16 секунд аби відкрити рахунок у матчі з житомирською командою «Форца». У складі господарів майданчика відзначився Сергій Кравчук. Швидкий гол відразу оживив гру і чисельним вболівальникам не довелося нудьгувати, спостерігаючи за подіями на паркеті СК «Арена Спорт». Моментів було багато, але голу довелося чекати 12 хвилин. У складі гостей комбінацію партнерів завершив Олександр Дорош і на табло загорілися одинички – 1:1. За рівноваги команди пішли на відпочинок.

По перерві темп гри не зменшився, а суперники продовжили шукати рецепти для гольових подій. Хоча «селект» вперто не хотів летіти у сітки воріт. Поступово почала вимальовуватися перевага «Володимирівки», яка подовгу контролювала м’яч та комбінувала на половині суперника. Затяжну атаку господарів влучним пострілом завершив Сергій Степанюк. Майстерність досвідчених виконавців у біло-блакитній формі дозволила господарям ближче до фінального свистка вивести на ударну позицію Максима Новосада – 3:1, що вимусило клуб «Форца» випустити на майданчик голкіпера-«мотало». Це дозволило житомирянам попрацювати першим номером, але гольових здобутків не принесло.