0

0
:
0

Найбільше за результат звітного поєдинку, окрім самих суперників, на трибуні СК «Арена Спорт» переживали представники ФК «Любарт», яким перемога підопічних Віктора Ревка в купі з поразкою останніх в матчі з міцною «Володимирівкою» (до речі так і сталося – матч  МФК «Хорів» - «Володимирівкою» закінчився з рахунком 3:8) дарувала перепустку до півфіналу. Але суперників більше хвилювала власна доля і вони з перших хвилин почали шукати щастя біля чужих воріт. Голкіпери працювали у поті чола. Гол назрівав і на 10-й хвилині «селект» таки потрапив у сітку. Швидку комбінацію господарів завершив Юрій Капустинський. Наступна стовідсоткова нагода виникла за 2 хвилини до перерви, коли Іван Мучак вийшов сам на сам із кіпером житомирян, але переграти Андрія Євтушка не зумів. А ще за 4 секунди до перерви хорівці розіграли небезпечний стандарт, що взяттям воріт так і не закінчився.

По перерві господарі швидко організували шикарну атаку, але «селект» влучив у стійку воріт. Обмін ударами тривав, а рахунок не мінявся. Час спливав і «Форца» була вимушена йти вперед великими силами. МФК швидко скористався цією нагодою і Олександр Клецор зумів зі своєї половини влучити у порожні ворота житомирян. А крапку в переможному підсумку 3:0 поставив Юрій Капустинський, оформивши дубль та подарувавши надію ФК «Любарт».