10: 4

Зварич Я./КОрпош Р.

У Ковелі перший офіційний поєдинок Чемпіонату Волині з футзалу чекали з нетерпінням. Численні уболівальники прийшли підтримати своїх улюбленців, а підтримувати своїх земляків у Місті Залізничників уміють. Із перших хвилин гри трибуни погнали ковельчан уперед, однак обидві команди, так би мовити, призвичаювалися до нових умов. Першими це зробили, як не дивно, гравці «Вілії» - на сьомій хвилині Олег Василюк вдало реалізував розіграш кутового – 1:0. Лучани могли ще більше розвинути успіх, але Валентин Кривицький дивом не подвоїв рахунок, а згодом вдало діяв голкіпер «Ковель-Волині». І тут червоні згадали, що вони таки господарі майданчику – на 9-й хвилині простріл на дальню штангу завершив Олександр Ліщук, на 10-й красиву комбінацію реалізував №10 Олег Марчук – 2:1. А на завершення тайму Олександр Ліщук оформлює дубль – вдало підсікши круглого після розіграшу ауту, Петро Мороз реалізовує штрафний удар (скориставшись недосконалістю стінки), та ще й Юрій Романчук вдало підстеріг невдалий пас голкіперу – 5:1 на перерву.

Другий тайм "вілівці" розпочали активно і вже на 14-й хвилині Олег Василюк реалізував штрафний удар із тієїж точки, що і Петро Мороз у першому таймі – 2:5. Микола Казьмирук мав ще більше скорочувати відставання, проте голкіпер виручив у, як то кажуть, «убойному» моменті. Розплата прийшла миттєво – обрізка у маленькому ковельському залі й 6:2 – дубль Олега Марчука. Далі гра дещо вирівнялася і контратакуючі дії команд приводили до гострих моментів біля обох воріт. На 20-й «Ковель-Волинь» набрав п’ять фолів і гравці почали діяти дещо обачніше, а ось від «Вілії» удача відвернулася. Владислав Козачок потрапив у штангу, а м’яч після відскоку, знову опинився у його ногах, але голу немає; Костянтин Вознюк – потужним ударом теж цілить у каркас; на 21-й хвилині дабл-пенальті виконує Олег Василюк – мимо! Футзальна істина спрацювала одразу – перехват у центрі поля і Олег Марчук в ефектному стилі оформлює хет-трик, перекинувши голкіпера – 7:2, а за хвилину черговою обрізкою користується і Олександр Портянко – 8:2. На 22-й хвилині одразу два дальніх удари застали зненацька голкіпера лучан – Олег Марчук оформив покер, а Юрій Романчук дубль – 10:2. На 24-й хвилині «Вілія» таки добилася результативних дій – Костянтин Вознюк реалізував дабл, а Микола Казьмирук завершив комбінацію партнерів – 4:10. Отож, ковельчани вдало використали домашній майданчик в усіх його значеннях, а «Вілія» може нарікати на фатальне невезіння у завершальній стадії…