1/4

Кубок Мрії, Майданчик ПАРКЕТ
4: 6

Джафарова О./ Журибіда В.

Статус фаворита у цьому матчі «Фенікс ДПЗ» підтверджує з перших хвилин, взявши ініціативу у свої руки та нав’язуючи супернику свою гру, немов підтверджуючи те, що у регулярному чемпіонаті у своїй лізі «Фенікс» не випадково на чотири позиції на даний момент вище свого суперника. Два голи на 4 хв у виконанні Сергія Видрича та на 6 хв – Андрія Янко додали ще більше впевненості гравцям «Фенікса ДПЗ», і до перерви команда обирає тактику обережної гри у захисті, не форсуючи подій на чужій половині поля. Такий футзал від «Фенікса» нанівець ліквідовує поодинокі випади «Вілії», не допускаючи суперника до свого штрафного майданчика, а удари з середньої та далекої відстані не становлять особливої загрози воротарю «Фенікса». На перерву останні ідуть у якості переможця з рахунком 2:0.

Другий тайм команди розпочинають більш розкуто, граючи у відкритий футзал. За такого перебігу подій фатальною для «Вілії» виявилась 15 хв, де у її воротах тричі розписались почергово Андрій Янко, Сергій Залевський та Костянтин Вознюк, довівши рахунок до 5:0 на користь «Фенікса ДПЗ». Повіривши у свою перемогу, гравці «Фенікса» дають слабинку у грі і на 21 хв рахунок уже 5:2 на їх користь – у «Вілії» відзначились Сергій Ткаченко та Ігор Прудніков. Ще один парад голів глядачі побачили на останній 26 хв матчу, правда уже у виконанні обох команд, авторами яких ставали Сергій Ткаченко (двічі) та Костянтин Вознюк. Фінальний свисток арбітрів фіксує перемогу «Фенікса ДПЗ» 6:4, який і крокує у півфінал Кубка Мрії.