1/4

Кубок Прогресу, Майданчик ПАРКЕТ
25: 51

Журибіда В./ Голоскоков Д.

Обидва колективи мали у чвертьфінальній грі проблеми з кількісним складом гравців. Тому суперники розпочали поєдинок обережно, намагаючись перш за все не припуститися помилки у захисті і економно витрачаючи сили. Як наслідок, гра більшу частину першого тайму проходила «без воріт» і голкіперів турбували лише нечастими і не надто влучними дальніми пострілами. «Атлетік» більше володів м’ячем, але отримати якісь дивіденди з своєї позиційної переваги гостям ніяк не вдавалося – «енергетики» організовано захищалися, вчасно перекриваючи всі напрямки загострення атаки. Господарі ж намагалися розвивати свої комбінації якомога швидше і одну з них їм вдалося реалізувати – за допомогою швидкої «стіночки» партнери вивели на удар Андрія Главацького і хоча перший постріл Андрій Гичка парирував, врятувати команду після добивання він був вже не в змозі.

По перерві гравці «Волиньобленерго», які мали лише одну заміну почали «підсідати» фізично і біля їх воріт раз по раз стали виникати небезпечні моменти. Андрій Главацький збільшує перевагу господарів до 2:0, але минає лише 2 хвилини і зусиллями Володимира Євтухова та Романа Зуха «Атлетік» зрівнює рахунок. Щоправда, Андрій Главацький одразу забиває втретє і «енергетики» з останніх сил намагаються втримати мінімальну перевагу. Не вдається. За 5 хвилин до завершення матчу Денис Фоменко дальнім ударом знову відновлює рівновагу. Гості, розуміючи, що є шанс дотиснути знесиленого суперника і не доводити справу до післяматчевих пенальті влаштовують навалу на ворота «Волиньобленерго» і останні дві хвилини поєдинку перетворюються на справжній трилер. Володимир Ремчук вискакує сам на сам і вперше у зустрічі виводить «Атлетік» вперед, але не минає й хвилини, як Олександр Волошин підставляє ногу на дальній стійці і відновлює статус-кво. На останній хвилині захисники господарів не встигають за Романом Зухом і той з близької відстані переправляє м’яч у сітку їхніх воріт, але розпочавши з центру «енергетики» розігрують комбінацію, яку потужним ударом з далекої відстані у самісіньку «дев’ятку» завершує Михайло Курасевич. Основний час переможця так і не виявив. А при пробитті післяматчевих пенальті господарі зробили нестандартний хід – місце у рамці зайняв Андрій Главацький і «потягнув» два з трьох ударів суперника, що і дозволило його команді потрапити до півфіналу.