1: 3

Щербяк К./ Журибіда В.

З перших хвилин обидві команди намагаються перевести гру на половину майданчика свого суперника, та кулястий там довго не затримується, так як завдяки простим рішенням захисту м’яч швидко перетинає середину поля і опиняється на чужій половині. Не хитрі, а зачасту досить прості комбінації на початку матчу не приносять зайвих клопотів воротарям обох команд. Відтак перший удар нападники «Неріса» завдають лише наприкінці 3 хв, та без зайвих зусиль небезпеку від своїх воріт ліквідовує воротар. В подальшому лише обрізка захисту «Неріса» на 5 хв могла призвести до взяття воріт, та після удару нападника з «Модерна» м’яч залишив майданчик, пролетівши біля стійки воріт.  Початок 7 хв першого тайму запам’ятався тим, що один з небагатьох ударів у виконанні «Модерн-Експо» , і м’яч уже відбиває штанга. Практично до останньої хвилини першого тайму воротарі обох команд залишалися без роботи, і лише за 43 секунди до його завершення підступний та несподіваний постріл під поперечину Валерія Галієва застав зненацька воротаря «Неріса», якому і довелось діставати м’яч із сітки власних воріт. На перерву команди йдуть за рахунку 1:0 на користь «Модерн-Експо».

По перерві гра дещо оживилась. І уже на 14 хв арбітрам довелось з кишені доставати «гірчичник» - за небезпечну гру попереджений Назарій Навроцький. Незначним курйозом запам’яталась 15 хв, де після удару нападника «Neris-Авангарда» м’яч, потрапивши у штангу, відбивається у спину воротаря «Модерна», від якої і залітає у власні ворота. Нічийний рахунок, а загалом і рівна гра протримались аж до 21 хв, на якій Вадим Носалюк виводить вперед уже «Неріс». А під завісу матчу повну ініціативу в свої «ноги» взяв нападник «Неріса» Дмитро Ленартович, який спочатку закріпив перевагу своєї команди до 3:1, а згодом був покараний арбітром червоною карткою. Невиразна гра обох команд завершилась вольовою перемогою «Неріса» з рахунком 3:1.