2: 3

Щербяк К./ Журибіда В.

На гру команда «Колос» готувалась у якості фаворита, так як перебувала у верхній частині турнірної таблиці, але початок матчу показав, що міцний середнячок «Фіміам» не збирається бути «хлопчиком для побиття». Незважаючи на те, що ківерчани більше контролюють м’яч, раз по раз, зачасту навіть без підготовки завдають ударів по воротах суперників, спрацьовує неписаний закон – «не забиваєш ти, забивають тобі». Вкотре відбивши атаку суперника, «Фіміам» організовує свою, і на 4 хв Олександр Нагорний відкриває рахунок у матчі. Та перевага «Фіміама» була недовгою, і наполегливість «Колоса» уже на 5 хв матеріалізувалась у гол. Нічийний рахунок протримався аж до 11 хв, де спочатку партнер по команді виводить Олександра Батрака віч-на-віч з воротарем суперника, та на висоті був останній, відвівши загрозу на кутовий, та невдовзі після чергової атаки ківерчан Юрій Чепура все ж таки виводить свою команду вперед. До перерви «Колос» міг відзначитись ще один раз, і лише хрестовина за 29 секунд до закінчення тайму рятує «Фіміам» від неминучого голу.

Ще більш рівною грою запам’ятались команди у другому таймі. Спочатку «Фіміам», а згодом і «Колос» поперемінно володіють ініціативою, завдаючи дошкульних ударів по воротах суперників. Одним з таких на 17 хв і заставив воротаря  виймати м’яч з сітки воріт Олександр Ващук. Але невдовзі, захопившись черговою комбінацією «Колоса», до атаки підключився воротар і, залишивши свої ворота, просувається з м’ячем аж до центральної лінії, де після його ж невдалої передачі м’яч перехоплює нападник «Фіміама» і ефектним та влучним ударом у пусті ворота з меж свого майданчика скорочує рахунок у матчі до мінімуму. В подальшому до завершення матчу обидві команди стали грати більш обережно, що не дало змоги змінити рахунок. Перемога «Колоса» 3:2, і ківерчани зміцнюють свої лідируючі позиції.