1: 2

Щербяк К./ Журибіда В.

Початок матчу досить спокійний та інертний. Команди стараються побільше комбінувати та тримати м’яч під своїм контролем. Та команда «Любарт-2» робить це чомусь на своїй половині майданчика, де після декількох багатоходівок старається відправити вперед лише одного нападника, який в подальшому без особливих зусиль заволодіти м’ячем досить швидко втрачає його, і контроль над кулястим уже за командою «Мідаса», яка, на відміну від суперника, активно переходить майже усім складом на половину «Любарта-2». Одну з таких атак «Мідаса» вдало завершує Максим Мохнюк, і його команда попереду уже на 3 хв. Як згодом виявилося, це був єдиний гол у першому таймі, і на другий тайм команди виходять за мінімальної переваги «Мідаса».

Невиразна та в’яла гра на його початку запам’яталась лише декількома дрібними фолами та поодинокими ударами здебільшого по воротах «Любарта-2».Один з таких ударів у виконанні Миколи Митюка подвоїв рахунок на користь «Мідаса». До завершення матчу малюнок гри так і не міняється, змінивши лише рахунок. А зробив це Роман Гончарук з «Любарта», скориставшись на 25 хв помилкою захисту «Мідаса», влучно пробив по воротах, чим і примусив суперника вдруге за матч розпочати з центра майданчика. Мінімальна перевага «Мідаса» над аутсайдером з рахунком 2:1.