2: 2

Щербяк К./ Журибіда В.

Без розвідки та на високих швидкостях гру розпочинають обидві команди. Більш наполегливо під час атак та жорстко у відборі м’яча діє «Рятівник». Саме його нападник завдає першого удару по воротах суперника уже на кінець першої хвилини, та воротар на висоті. Команди обмінюються дошкульними вилазками до воріт суперника лише до 3 хв. Саме під її завісу Олександр Якимчук все ж заставив капітулювати воротаря «Атлетіка». Розпочавши з центра, капітан «Атлетіка» Шахраюк Олег все більше і більше бере гру на себе та згодом на 4 хв зрівнює рахунок. Темп матчу не спадає, швидкості максимальні, напруга у грі зростає, а рахунок до завершення першого тайму так і не змінився. А добротну гру підтверджує і той факт, що до кінця першого тайму арбітри фіксують лише по три фоли з боку обох команд.

Початок другого тайму більш вдалим знову був за «Рятівником». За рахунок індивідуальних здібностей Андрія Мельника, який практично з центра майданчика обіграв декількох захисників, завдав влучного удару по воротах «Атлетіка», чим змусив воротаря останнього виймати м’яч з сітки воріт. Продовження цікавого футзалу віз гострими моментами та без голів відбувалось аж до останньої хвилини. «Рятівник», мабуть, уже подумки святкував перемогу, та, скориставшись помилкою суперника у захисті на 26 хв, залучивши до нападу 5 польових гравців, атаку «Атлетіка» вдало завершує Максим Дзекан, який і встановив остаточний нічийний рахунок 2:2.