3: 1

Ховайло Т./ Голоскоков Д.

У цьому матчі зустрічалися команди, що вже втратили навіть теоретичні шанси на вихід у плей-офф, а тому з’ясовували просто хто сильніший. Номінальні господарі вдразу почали демонструвати, хто цього разу буде господарем майданчику. Висока швидкість, яку запропонували «фіміамівці» не дуже влаштовувала «муніціпалів», що намагалися знайти свій шанс у неспішній позиційній атаці. Більш вдалою стратегією у першому таймі виявилася стратегія «християн» - Давид Бабич зумів відкрити рахунок. За мінімальної переваги «Фіміаму» команди пішли на перепочинок. У другому таймі команди продовжили грати кожна у свій футзал. Помилка у захисті дорого обійшлася «вартовим»: Сергій Секунда не зміг перехопити м’яч, котрий потрапив до Тимофія Гаврука, і хоча удар не був надто сильним, проте воротар теж зіграв не найкращим чином 2:0. Той же таки Тимофій Гаврук через хвилину збільшив відрив для свого клубу. Такий гандикап відіграти «муніципали» були вже не в силах: забитий Сергієм Секундою пенальті вже не рятував команду від поразки - першу перемогу в чемпіонаті відсвяткував «Фіміам-2».