8: 1

Орлов В./ Медунецький Д.

Четвертолігові перегони відкрила сутичка досвідчених гравців команди «Забіяка» та Цуманського колективу «Атлетік». Не встигли вболівальники зручно всістися на трибунах, а поєдинок стартувати, як на другій та четвертій хвилинах рахунок відкрили брати Блажиєвські. Ці «Забіяки» вже неодноразово радували глядачів багатою на голи грою. Не виключенням стала й ця зустріч де Ігор Блажиєвський оформив покер завдяки точним братовим передачам. Першокласний «дует»! Дублем у воротах суперників відзначився Василь Власюк, який настільки був заряджений на боротьбу, що крім голів записав у свій актив і жовту картку.

Чорно-зелені гості майданчику щиро намагались «загнати» бодай одного круглого до воріт суперників, але всі спроби увінчувались невдачею. До останніх хвилин більш результативною видалась гра для луцьких «ковбасників» ­– 8:1 на користь господарів у червоно-білій формі.