:
3

Хомич Анатолій, Котельчук Ігор, Джафарова Олександра

Ховайло Т./ Голоскоков Д.

Виграш цього матчу за «шість очок» дозволяв переможцю піднятися з дна турнірної таблиці і продовжити боротьбу за плей-офф. Отже «розкачуватися» команди навіть на думці не мали і відразу взялися до справи з усім можливим азартом. Стара футбольна істина «не забиваєш ти – заб’ють тобі» спрацювала на перших хвилинах гри: як тільки «Клевер» «влупив» у поперечину, так в цій же контратаці «Теремно» відкрило рахунок завдяки автоголу. Миттєва карма – що й казати. Гра була динамічною і цікавою, і в першому таймі «рітейлери» за гольовими моментами однозначно випереджали своїх суперників, але для переходу кількості в якість знадобився практично весь ігровий час першого тайму. Лише за хвилину до перерви Юрій Сметана відновив паритет. Після перепочинку «хлібопеки» розпочали більш агресивно і вже на перших хвилинах Олександр Шипер впритул «розстріляв» ворота «Клеверу» . Далі його колега по команді гарно «накрутив» мало не трьох «клеверівців» і спокійним «парашутиком» відправив м’яча у ворота опонентів. Рахунок 1:3 ще далеко не вирок для футзалу, проте в кінцівці матчу дещо нерозсудливі дії воротаря «Клеверу» з підключенням до атаки, призвели до того, що Сергій Романюк безперешкодно відправив «селект» в порожні ворота.